Close this search box.
Пошук

TSV Westerland

Легкоатлети TSV Westerland успішні в Бредштедті

У травні в Бредштедті відбувся 36-й шкільний спортивний фестиваль з офіційним відкриттям нової шлакодоріжки. У добре організованому заході взяли участь понад 100 спортсменів. Діти до дванадцяти років завершували атлетичний триатлон. Для TSV Westerland стартував квінтет, який зміг чудово представити острів.

У віковій групі (AK) 9 років Ліонель Штайнбах взяв участь у змаганнях і фінішував п’ятим з 9.64 секунди на 50 метрах, 26 метрів у кидку м’яча та 2.82 метра у стрибках у довжину на своєму першому спортивному святі. Серед десятирічних Леннарт Кресс фінішував сьомим (9,45 секунди на 50 метрів, кидок м’яча на 28 метрів і стрибки в довжину 3,02 метра). Лукас Баєрляйн, кращий зюльт в цей день, навіть вийшов на п’єдестал пошани на третьому місці (8,73 секунди на 50 метрів, кидок м’яча 31,50 метра і стрибки в довжину 3,58 метра).

На АК 11 Лео Карстенсен (9.45 секунди/18 метрів/2.75 метра) фінішував восьмим, а Юстус Хут (8.73 секунди/28.50 метра/3.35 метра) четвертим. У фінальному забігу на 800 метрів команда Sylt змогла знову проявити себе проти конкурентів і пробігла ряд кращих часів.

З Рамоном Кларенбахом ще один спортсмен стартує в АК U20. Це також був перший офіційний конкурс для нього. У спринті на 100 метрів він фінішував третім з результатом 13,21 секунди. Він також фінішував третім у стрибках у довжину з результатом 5,16 метра і був надзвичайно задоволений своїм виступом. Чемпіон світу Sylt Саша Шлезьє також впевнено виграв змагання з метання списа на AK 40, хоча в цей день він залишався набагато нижче своїх можливостей з 48.80 метрів.

Тренер Торстен Лікферс з успішними молодими спортсменами (зліва направо) Лайонелом Штайнбахом, Леннартом Крессом, Юстусом Хутом, Лукасом Баєрляйном та Лео Карстенсеном

Легкоатлетичний відділ з нетерпінням чекає юних талантів: діти до дванадцяти років в даний час тренуються в понеділок з 14.30 до 16.00 на стадіоні Sylt. Молоді люди з дванадцятирічного віку мають можливість тренуватися по понеділках, середах і п’ятницях з 18.15 до 19.45.