Close this search box.
Пошук

TSV Westerland

Найуспішніший національний турнір з бадмінтону за останні роки

Близько тижня тому нарешті знову настав час: на першому турнірі року сім молодих спортсменів з Зюльта змогли позмагатися з кращими гравцями Шлезвіг-Гольштейна в рейтинговому списку штату бадмінтону в Сатрупі.

У суботу, 26 лютого, в програмі були індивідуальні ігри. Джелте Топп фінішував восьмим у віковій групі U15 на своєму першому турнірі. Янніс Дороу мав нещастя програти свій матч першого раунду з рахунком 17:21 та 19:21 у сильному АК U-17. Після трьох командних перемог він нарешті фінішував дев’ятим. У АК U-13 два таланти Зюльта стартували з Саммер Хойвінд і Нола Байєрляйн. Зрештою, Нола фінішувала п’ятою, а Саммер Хойвінд навіть зумів чудово посісти друге місце. Срібна медаль є першою індивідуальною медаллю для TSV за останні роки.

У неділю був черговий дощ медалей в парному розряді. Віанн Сах і Лана Крулл завоювали бронзову медаль в парному розряді U-15. Нола Баєрляйн виграла срібло зі своєю партнеркою Фіоною Берндсен (Шлезвіг 09), а парний розряд Зюльта Хойвінд і Яна Олесен навіть завоювали титул штату в АК U13. Тренер Торстен Лікферс залишився вкрай задоволений виступом TSV Westerland і вже з нетерпінням чекає наступних турнірів. Під час літніх канікул відбудеться табір з бадмінтону з національним тренером Петером Жолдосом, на який вже зареєструвалося багато людей з Зюльта. До домашнього турніру проводяться районні чемпіонати, які проходять на 18. та 19 червня в спортивному центрі Tinnum у юних спортсменів ще є достатньо часу для тренувань.

(зліва направо) Саммер Хойвінд, Янніс Дороу, Джелте Топп, Нола Баєрляйн, Яна Олесен, Віанн Сах та Лана Крулл.