Close this search box.
Пошук

TSV Westerland

Саша Шлезьє став чемпіоном Північної Німеччини з метання списа

На чемпіонаті Північної Німеччини в Берліні уродженець Зюльта завоював титул у віковій групі старше 35 років. З результатом 49.60 м він посів безперечне 1-е місце.

Довгий час було неясно, чи можуть взагалі відбутися змагання з метання списа на чемпіонаті Північної Німеччини в Берліні через погодні умови. Нарешті організатор дав зелене світло. Протягом багатьох років спортсмен з TSV Westerland знову був там. Саша Шлезьє зміг тренуватися на острові лише у складних умовах і все ще ретельно готувався. Також було багато напруги перед першим конкурсом цього року та його першим змаганням після майже 20-річної перерви. Це проявилося з першої спроби, яка, на жаль, виявилася недійсною. У другій спробі спортсмену вдалося виконати кидок на 49,60 м. У третій спробі спис пролетів над 50 м, але, на жаль, його визнали недійсним. Нарешті Зюльт поставив все в останній кидок, і спис полетів на позначку 60 м. На жаль, він не зміг вчасно уповільнити прискорення і переступив. На жаль, цей дуже вдалий кидок також виявився недійсним. Однак у підсумку 49,60 м вистачило для перемоги і титулу чемпіона Північної Німеччини для TSV Westerland в AK Ü35. На загальному полі він фінішував би на відмінному п’ятому місці.

Наступна родзинка тепер наприкінці березня, коли уродженець Зюльта їде до польського Торуня на чемпіонат світу і бореться там за медаль.